SMS pažintys

Populiariausios SMS pažinčių svetainės

SMS pažinčių svetainės skirtos tiems žmonėms, kurie ieško greitų pažinčių ir bendravimo SMS žinutėmis. Šios svetainės yra patogus pasirinkimas norint rasti pažinčių be registracijos ir iš karto susisiekti su dominančiu žmogumi bei bendrauti telefonu ar SMS žinutėmis.

Daugeliu atvejų šiose svetainėse jums reikės išsiųsti mokamą SMS žinutę skelbimo talpinimui, o taip pat gali reikėti siųsti ir mokamą SMS žinutę sudominusio asmens kontaktų gavimui.

Šiame sąraše įtrauktos tiek mokamos, tiek ir nemokamos SMS pažinčių svetainės. Visos šios svetainės teikia paslaugas vartotojams iš Lietuvos bei lietuvių kalba.

Šių svetainių populiarumas vertinamas pagal lankomumo Lietuvoje, aktyvių skelbimų, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Duomenys renkami iš svetainių pateiktos informacijos bei viešai prieinamų šaltinių. Reitingas atnaujinamas ne dažniau nei kartą per mėnesį.

Populiariausios SMS pažinčių svetainės Lietuvoje

Flirtai.lt

Sekso pažinčių skelbimų svetainė slaptiems pasimatymams.

Šioje erotinių SMS pažinčių svetainėje skelbimai skirstomi pagal miestą bei lytį, o taip pat išskirtos darbo merginoms, masažo bei sex skelbimų kategorijos, tačiau dalyje jų skelbimai dubliuojasi.

Tiek skelbimo talpinimas, tiek ir kontaktinių duomenų gavimas yra mokami.

Norintys ne tik ieškoti pažinčių, gali pasiskaityti ir įvairių straipsnių intymių santykių tematika.

Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba, tačiau svetainėje pasitaiko ir skelbimų rusų bei anglų kalbomis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *