Populiariausios pažinčių svetainės gėjams

Pažinčių svetainės gėjams yra skirtos visiems, kurie ieško homoseksualių santykių. Šios svetainės gali būti skirtos ne tik homoseksualiems ar biseksualiems vyrams, bet ir lesbietėms.

Į šį reitingą įtraukiamos tiek ir specializuotos pažinčių svetainės su registracija, tiek ir pažinčių skelbimų svetainės, kuriose talpinami skelbimai gėjų pažinčių paieškai. Taip pat į šį sąrašą įtraukiamos svetainės tiek ilgalaikių santykių kūrimui, tiek ir trumpalaikėms pažintims.

Suprantama, kad homoseksualūs žmonės gali ieškoti pažinčių ir įprastose pažinčių svetainėse, tačiau specializuotose svetainėse yra tą daryti lengviau dėl to, kad visų ieškančių tikslas yra panašus.

Šiame sąraše esančios svetainės teikia savo paslaugas lietuvių kalba ir nariams iš Lietuvos, tačiau jos gali teikti paslaugas ir užsienio kalbomis bei kitose šalyse. Kai kurių svetainių narystė ar paslaugos yra mokamos, kai kurios suteikia galimybę bendrauti nemokamai.

Šių svetainių populiarumas vertinamas pagal lankomumo bei aktyvių narių ar skelbimų skaičių Lietuvoje, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Duomenys renkami iš svetainių pateiktos informacijos bei viešai prieinamų šaltinių. Reitingas atnaujinamas kartą per mėnesį.

Populiariausios gėjų pažinčių svetainės


 1. BalticGays.com – Skelbimai ir susirašinėjimas gėjams, lesbietėms, biseksualams.Šioje pažinčių skelbimų svetainėje jūs galėsite talpinti bei peržiūrėti kitų narių patalpintus skelbimus. Svetainėje skelbimai talpinami pažinčių skelbimai vaikinams ieškantiems vaikinų.

  Prie skelbimo teikiama informacija apie vietovę, pažinties tikslą, amžių. Svetainėje skelbiami skelbimai, kuriuos domina susirašinėjimas, laisvalaikis, draugystė ar seksas.

  Svetainė nemokama

 2. GayCafe.lt

   

  Skelbimai ir susirašinėjimas gėjams, lesbietėms, biseksualams ir jų draugams.

  Šioje pažinčių skelbimų svetainėje jūs galėsite talpinti bei peržiūrėti kitų narių patalpintus skelbimus. Svetainėje skelbimai talpinami pažinčių skelbimai vaikinams ieškantiems vaikinų bei merginoms ieškančioms merginų. Taip pat yra išskirta kategorija kitų pažinčių skelbimams bei įvairiems kitiems skelbimams.

  Skelbimo talpinimas yra mokamas, tačiau atsakymus rašyti galima nemokamai.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba, rusų bei anglų kalbomis, tačiau užsienio kalbų vertimuose gana daug neišverstų terminų, o taip pat rodomi tie patys skelbimai lietuvių kalba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *