Populiariausios pažinčių svetainės tik suaugusiems

Pažintys suaugusiems yra skirtos tiems žmonėms, kurie ieško pažinčių seksui ar intymaus gyvenimo paįvairinimui. Pažinčių svetainės suaugusiems skirtos tik vyresniems nei 18 metų asmenims ir jose gali pasitaikyti įvairios erotinės informacijos.

Šio tipo svetainės gali būti puikus pasirinkimas jei ieškote vienos nakties nuotykių ar tiesiog pažinčių, kuriose intymūs santykiai yra svarbi jų dalis. Taip pat tai gali būti puikus būdas paįvairinti dabartinius santykius bendraujant su kita pora, mergina ar vaikinu, kurie norėtų prisijungti prie jūsų poros.

Jei jūsų dabartiniai santykiai nesuteikia jūsų trokštamų pojūčių, tai šiose svetainėse taip pat galėsite ieškoti ir meilužės ar meilužio, kurie galėtų praskaidrinti jūsų kasdienybę.

Nors šios svetainės ir nėra tokios populiarios, kaip pažinčių svetainės visiems, tačiau jose pažinčių ieško žmonės, kuriuos domina pažintys suaugusiems.

Šiame sąraše esančios svetainės teikia paslaugas Lietuvoje, tačiau jos taip pat gali teikti paslaugas ir užsienyje. Didžioji dalis šių svetainių teikia mokamas paslaugas, tačiau tarp jų galite rasti tokių, kurios suteikia galimybę bendrauti ir nemokamai. Taip pat kai kurios svetainės suteikia nemokamą narystę atlikus tam tikras užduotis, pvz. patvirtinimus savo nuotrauką ar pan.

Šių svetainių populiarumas vertinamas pagal lankomumo bei aktyvių narių skaičių Lietuvoje, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Duomenys renkami iš svetainių pateiktos informacijos bei viešai prieinamų šaltinių. Reitingas atnaujinamas kartą per mėnesį.


 1. PazintysXXX.com

  Pažintis ne kiekvienam siūlanti mokama sekso pažinčių svetainė. Tik turintys drąsos įgyvendinti karščiausias savo fantazijas šioje svetainėje galės rasti bendraminčių, kurie ir padės jas įgyvendinti kartu.

  Ši svetainė sukurta tam, kad vyrai, moterys ir svingerių poros galėtų susipažinti, skirti pasimatymus seksui bei praleisti aistringo ir išradingo sekso kupinas naktis.

  Daugiau nei 800 tūkstančių narių jau užsiregistravo šioje svetainėje. Didžioji dalis yra iš Lietuvos, tačiau tarp bendraujančių galite rasti ir žmonių iš kaimyninių šalių. Dalis šių anketų jau nebėra aktyviai naudojamos, taip pat kai kurie nariai gali turėti ir po kelias anketas, tačiau aktyvių narių svetainėje netrūksta.

  Šiame erotinių pažinčių portale jūs galėsite ne tik ieškoti pažinčių, bet ir žiūrėti bei talpinti įvairias sekso nuotraukas bei vaizdo įrašus. Taip pat jums siūlomi įvairūs erotiniai žaidimai.

  Jei jūs ieškote tik galimybės pabendrauti, tai tą galite daryti ne tik asmeniškai su kitais nariais, bet ir padiskutuoti intymiomis temomis diskusijų forume.

  Svetainėje taip pat organizuojama įvairių renginių, kurie leidžia ne tik bendrauti virtualiai, bet ir susipažinti realiai.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  Jei ieškote pažinčių mobiliuoju telefonu, tam sukurta mobili svetainės versija, o ieškantys pažinčių viešoje vietoje ar darbo aplinkoje, gali pasinaudoti specialiai sukurta svetainės versija, kuri atrodo kaip įprastas naujienų portalas.

 2. Putytes.lt

  Pažinčių portalas, kurio pagalba galėsite susirasti merginą.

  Ši svetainė naudoja tarptautinio pažinčių svetainių tinklo vartotojų bazę. Svetainėje laukiami visi vyrai ir moterys iš Lietuvos, Airijos ir Jungtinės Karalystės.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba.

  Norėdami rašyti ir atsakyti į kitų narių žinutes, turėsite įsigyti mokamą narystę.


 3. Eroklubas.lt

  Erotinių pažinčių klubas, siekiantis padėti jums paversti savo slapčiausias fantazijas realybe.

  Tūkstančiai seksualių moterų ir karštų vyrų, svingerių porelės ieško erotinių pažinčių ir pokalbių nuo Vilniaus iki Klaipėdos, nuo Alytaus iki Panevėžio ar bet kurioje vietoje netoliese.

  Šioje svetainėje visi nariai ir jų nuotraukos tvirtinamos rankiniu būdu siekiant užtikrinti, kad visi nariai būtų tikri. Taip pat yra diegiamos funkcijos, kurios padės išlikti anonimu.

  Registracija svetainėje nemokama, tačiau norėdami rašyti žinutes turėsite įsigyti Premium narystę.

  Vartotojams taip pat suteikiama galimybė talpinti pažinčių skelbimus bei diskutuoti forume.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba.

  Mobiliųjų įrenginių vartotojai galės pasinaudoti mobilia svetainės versija.


 4. Suaugusiems.lt

  Erotinių pažinčių svetainė suaugusiems, kurios tikslas yra padėti surasti vieniems kitus tam, kad fantazijos taptų tikrove.

  Šioje sekso pažinčių svetainėje kiekvienas vyras, moteris ar porelė atras tai, ko jau senai geidė kūnas ir siela. Šioje svetainėje sau vietą ras svingeriai, sekso vakarėlių bei slaptų pasimatymų mėgėjai, biseksualai, fetišo garbintojai ar visi kiti, kurie nori įgyvendinti erotines fantazijas bei seksualinius norus ir ištrūkti iš kasdienybės pančių.

  Šiame sekso pažinčių portale jau užsiregistravo daugiau nei 200 tūkstančių vyrų ir daugiau nei 40 tūkstančių moterų iš visos Lietuvos.

  Svetainėje taip pat galite įsigyti įvairių erotinių prekių, talpinti ar peržiūrėti SMS skelbimus, bendrauti forume intymiomis temomis, o taip pat skaityti įvairius straipsnius sekso tema, peržiūrėti vaizdo įrašus bei nuotraukas.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba.


 5. Sexon.lt

  Sekso pažinčių svetainė, kurioje jus nuo realaus pasimatymo skiria keli mygtukų paspaudimai.

  Ši pokalbių svetainė vienija Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Norvegijos bei Airijos gyventojus.

  Svetainės paslaugos yra mokamos, tačiau užsiregistruoti ir sukurti savo profilį galėsite nemokamai.

  Paslaugos teikiamos lietuvių kalba.


 6. eRosx.lt

  Pažintys suaugusiems, kurie ieško ne tik pažinčių, bet ir įvairios erotinės informacijos bei bendravimo.

  Šioje svetainėje užsiregistravę daugiau nei 60 tūkstančių narių iš visos Lietuvos. Didžioji dalis iš šių narių yra vyrai, o likusią narių dalį sudaro moteris, nes porelėms registracijos šioje svetainėje nėra.

  Šio pažinčių portalo nariai gali ne tik ieškoti pažinčių, bet ir bendrauti pokalbių aplinkoje, diskutuoti forume, o taip pat talpinti ar peržiūrėti kitų narių nuotraukas, paveiksliukus, horoskopus, erotinius albumus ar sekso istorijas.

  Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

  Ši svetainė yra kurta mobiliųjų telefonų vartotojams, todėl ją ir bus patogiausia naršyti mobiliuoju telefonu, tačiau taip pat galėsite ja pasinaudoti ir kompiuterio pagalba.


 7. Hot Sex Buddies

  Sekso pažinčių svetainė, kuri padės jums susiorganizuoti nuodėmingą pasimatymą.

  Ši svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių svetainių tinklui, todėl joje galėsite rasti narių iš viso pasaulio. O jūsų profilis taip pat bus rodomas ir kitose šio tinklo svetainėse, todėl padidės jūsų galimybė susipažinti.

  Registracija svetainėje yra nemokama, tačiau norėdami bendrauti su kitais nariais ir siųsti, skaityti ar atsakyti žinutes, turėsite įsigyti mokamą narystę.

  Svetainės paslaugos teikiamos 22 kalbomis, tarp kurių rasite lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbas.

  Mobiliųjų įrenginių vartotojai turės galimybę naudoti mobiliąją svetainės versiją.


 8. Meilužė.lt

  Konfidencialių pažinčių svetainė, kurioje laukiami visi žmonės, kuriems svarbios slaptos pažintys.

  Šioje svetainėje didžioji lankytojų dalis yra iš Lietuvos, tačiau taip pat laukiami ir vartotojai iš visos Europos bei kelių kitų užsienio šalių. Kadangi svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių svetainių tinklui, tai lankytojų joje yra pakankamai daug, o ir aktyvių narių rasti nesudėtinga.

  Registracija svetainėje nemokama, tačiau norėdami laisvai bendrauti su visais nariais, rekomenduojama įsigyti mokamą narystę.

  Svetainė teikia paslaugas lietuvių kalba.


 9. N18Pažintys.lt

  Intymių N18 pažinčių svetainė suaugusiems.

  Šioje svetainė siūloma galimybė sutikti žmogų karštiems, seksualiems santykiams ar vienkartiniam nuotykiui. Svetainėje užsiregistravę ne tik vyrai ar moterys, bet ir svingerių poros ar partnerių grupės.

  Visame pasaulyje pažintis lietuvių kalba siūlanti svetainė, kuri priklauso tarptautiniam pažinčių svetainių tinklui, todėl suteikia galimybę jums greitai rasti partnerį, kuris padės jums įgyvendinti slapčiausias savo fantazijas.

  Registracija svetainėje nemokama, tačiau bendravimui ar intymių nuotraukų peržiūrai jums reikės įsigyti mokamą narystę.

  Svetainė teikia paslaugas lietuvių kalba.


 10. SexyPazintys.lt

  Erotinių pažinčių svetainė suaugusiems, kurioje tūkstančiai moterų, vyrų ir svingerių porelių ieško pažinčių seksui.

  Šios sekso pažinčių portalo lankytojai ieško erotinių pokalbių, intymių pažinčių, slaptų santykių, neįpareigojančių vienos nakties nuotykių, grupinio sekso bei naujų eksperimentų lovoje.

  Registracija svetainėje nemokama, tačiau bendravimui su kitais nariais reikalinga mokama narystė.

  Svetainė teikia paslaugas lietuvių kalba.


 11. DateItEasy.com

  Pažinčių be įsipareigojimų svetainė.

  Šioje svetainėje galėsite susirasti draugų be įsipareigojimų, kurie ieško linksmybių.

  Registruotis svetainėje gali ne tik vyrai ar moterys, bet ir poros bei grupės, ieškančios nuotykių.

  Kadangi svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių tinklui, tai susipažinti galėsite ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

  Bendravimas su kitais nariais svetainėje mokamas, tačiau registruotis galite nemokamai.

  Paslaugos teikiamos lietuvių ir anglų kalbomis.


 12. New Lust

  Tarptautinės pažintys suaugusiems.

  Šioje erotinių pažinčių svetainėje tik suaugusiems galėsite rasti naujų pažinčių aistringam pasimatymui. Nesvarbu ar ieškote seksualios moters, vyro ar porelės, svetainės nariai išpildys jūsų seksualines fantazijas tiek atskirai, tiek ir kartu su savo partneriu.

  Ši svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių tinklui, todėl susipažinti galėsite ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

  Svetainės paslaugos yra mokamos, tačiau užsiregistruoti ir sukurti savo profilį galėsite nemokamai.

  Paslaugos teikiamos lietuvių, anglų, rusų ir kitomis užsienio kalbomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *