Metodologija

Į pažinčių svetainių reitingus įtraukiamos visos mums žinomos pažinčių svetainės, kurios teikia paslaugas lietuvių kalba vartotojams iš Lietuvos. Svetainės gali siūlyti paslaugas ir vartotojams užsienyje.

Reitingo dalyvių sąrašas nėra baigtinis ir nuolat pildomas, todėl jei jūs pasigendate savo svetainės, įtraukite į reitingą. Jei svetainė atitinka keliamus reikalavimus, ji bus įtraukta į reitingus nuo sekančio reitingo paskelbimo.

Jei reitingo atnaujinimo metu svetainė buvo nepasiekiama, ji gali būti šalinama iš reitingo.

Svetainė gali būti pašalinta dėl informacijos, reikalingos reitingo pozicijos nustatymui, trūkumo.

Pažinčių svetainės pozicija reitinge yra nustatoma pagal lankytojų bei registruotų narių iš Lietuvos skaičių, socialinių tinklų sekėjų duomenis bei kitus kriterijus. Informacija yra renkama iš viešai prieinamų šaltinių bei svetainių pateiktų duomenų.

Pažinčių skelbimų svetainių pozicija reitinge nustatoma pagal tuos pačius kriterijus, kaip ir įprastų pažinčių svetainių, tačiau gali būti taikomas koeficientas pagal tai, kokią dalį svetainės turinio sudaro pažinčių skelbimai.

Reitingai atnaujinami ne dažniau nei kartą per mėnesį.

Pažinčių svetainės reitinguose skirstomos į kelias kategorijas:

  • Pažinčių svetainės visiems – tai pažinčių svetainės, kurios siūlo paslaugas visiems vartotojams, neišskiriant pagal amžių, interesus ar orientaciją.
  • Pažinčių svetainės tik suaugusiems – tai pažinčių svetainės, kurios jungia vartotojus, ieškančius pažinčių seksui ar intymaus gyvenimo praskaidrinimui.
  • Pažinčių svetainės rimtiems santykiams – tai pažinčių svetainės, kurios siekia padėti kurti ilgalaikius santykius. Dažnu atveju šiose svetainėse yra įvairūs suderinamumo testai, kurie padeda lengviau rasti tinkamą žmogų.
  • Pažinčių svetainės senjorams – tai pažinčių svetainės, kurios skirtos vyresniems žmonėms, kurie ieško pažinčių. Dažnu atveju tokiose svetainėse jaunesnių asmenų registracija yra draudžiama.
  • Pažinčių svetainės gėjams – tai pažinčių svetainės, kurios skirtos homoseksualiems bei biseksualiems vyrams. Jos gali būti skirtos tiek ilgalaikių santykių kūrimui, tiek ir sekso pažintims.
  • Pažinčių svetainės krikščioniams – tai pažinčių svetainės, kurios jungia krikščioniškas bendruomenes ir siekia kurti šeimas tarp tikinčių žmonių.
  • Pažinčių skelbimų svetainės – tai įvairios skelbimų svetainės, kuriose gali būti ne tik pažinčių skelbimai, bet ir kitų kategorijų skelbimai. Šiose svetainėse pažinčių ieškančio žmogaus kontaktai matomi be papildomų mokesčių ir registracijų.
  • SMS pažinčių svetainės – tai pažinčių skelbimų svetainės, kuriose reikia siųsti mokamą SMS žinute tam, kad gautumėte skelbimo autoriaus kontaktinę informaciją.

Svetainėje taip pat gali būti skelbiami vienkartiniai reitingai, kurie nebus atnaujinami.

Svetainės autoriai pasilieka teisę be atskiro pranešimo pakeisti reitingų kategorijas, dalyvių įtraukimo į reitingą sąlygas, pozicijos nustatymą reitinge ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *